• Неодамнешно
ДСП 1 Порт RF Засилувач Активни се Врати CATV Amp PCTMAB10151A

ДСП 1 Порт RF Засилувач Активни се Врати CATV Amp PCTMAB10151A

Buyers rating:
DEN 1318.80

Количина на стоки

1 излез RF засилувач, 15d B по излез, Активно враќање : 15d B.Најниска нарушувања перформанси на располагање, IEEE 6 k V, Б3 пренапони го издржат на сите RF пристаништа.Позлатени, beryllium бакар патентиран DSM одземање технологија , F пристаништа се поклонуваат на SCTE стандарди.лесни прав обложен и временските запечатени домување.ниско ниво на бучава засилување.На PCTMAB активни се врати АНТЕНСКИ засилувачи обезбеди ниско ниво на бучава засилување на широкопојасен сигнали за претплатникот капка инсталации.ДСП засилувачи функција на лесни прав обложен и временските запечатени домување за чувствувате заштита од корозија.ДСП засилувачи имаат прецизност машински F пристаништа (согласува да SCTE стандарди), кои имаат злато позлатен beryllium бакар одземање механизми за да се обезбеди оптимална дистрибуција и засилување на вашиот RF сигналите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, кој

DEN 177.36
Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76
WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WuyueSun Универзална 3 Вилица Масло Филтер За Смена Алатка Автомобили Масло Филтер За Отстранување Алатка Интерфејс

Modname=ckeditor.Опис : .Ви благодариме за изборот на нашите производи.Нашата продавница е првиот Shishi доаѓа до н

DEN 1754.40