• Неодамнешно
Kalolary Помине Уметност Акрилик Течни Стакло Dappen Сад за на доградба на Акрилни Нокти Течност во Прав, Шарени Чаша за на доградба на Акрилни Нокти Мономер Течни Сад Пот?

Kalolary Помине Уметност Акрилик Течни Стакло Dappen Сад за на доградба на Акрилни Нокти Течност во Прав, Шарени

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

【Шарени Кристал Помине Првенство】ќе добие 1 компјутер помине уметност акрилик течни прав dappen чинија со виолетова скапоцен камен капак, совршен акрилик помине уметност за нега на нокти алатки за жените girs. 【Високо Квалитетен Материјал】Kalolary помине кристал сад е направен од високо-квалитет на стаклото, цврсти и трајни, не е лесно да се скрши, безбедно да го користите за долго време. 【Деликатна Дизајн】Нашите стакло помине купот е дизајн на дијамант форма и се опремени со пурпурна да се направи повеќе таписерии и привлечни.Совршена големина, не е премногу голема или премногу мала, лесна за носење и чување, погоден за држење во рака.Ефикасно спречување вкус overflow. 【Повеќе Функции】Го помине уметност dappen сад е погоден за мешање на доградба на акрилни нокти течност, прав и на други течности.Исто така погоден за ставање на алкохол во гел за полски исчисти да се отстрани гел од околу ноктите или acetone за редовно полски.Совршена алатка за жените кои сакаат шминка. 【Широка Примена】Идеален помине уметност алатка за фино помине уметност работа.Може да се користи на природни нокти лажни нокти, на доградба на акрилни нокти.Погоден за професионална, ноктите салон, помине уметност училиште или на факултет, помине уметност техничар и лични домашна употреба.Kalolary Помине Уметност Акрилик Течни Прав Стакло Dappen Сад за на доградба на Акрилни Нокти Течност во Прав, Шарени Чаша за на доградба на Акрилни Нокти Мономер Течни Сад Носителот Потиснат Јадење Стакло, Кристал Ноктите Чаша со скапоцен камен Капак (Транспарентна) Карактеристики : - 100% нов мало и висок квалитет. - Ова помине уметност dappen јадење е симпатична и корисна. - Направен од стакло, искра и сјај. - Лесно да се избрише чист и лесен за користење. - Совршен за да се одржи течности или прав како што се акрил течност, прав и acetone. - Мала големина, совршен за да се натопи вашата четка во, без да ги изложиме на рачка за да acetone внатре.Ефикасно спречување вкус overflow.Pratical Помине Dappen Јадење Купот Тие се дебело стакло, многу издржливи.Тешки доволно па течни или во прав нема лесно да се истури над.Спецификација : - Материјал : Стакло - Боја : Транспарентна Големина : Прибл. 5* 6.5 см / 1.97 * 2.56 во Нето Тежина : 0.29 kg - Капацитет : 10 ml Пакетот Вклучува : - 1 x Стакло дијамант стакло помине чаша со скапоцен камен капак Забелешка : 1. Слики на макро фотографија, постои засилување ефект, вистинската големина е предмет на опис. 2. Боите може да постои мала разлика поради различни екрани. 3. Ве молиме чувајте го надвор од дофат на деца.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12
Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60