• Неодамнешно
Активни оксидација-отпор челик палта Челик кука за печатење со Мрзливи Сијамски Мачки

Активни оксидација-отпор челик палта Челик кука за печатење со Мрзливи Сијамски Мачки

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Тоа не се имате било бренд.Pendant димензија е 4cm*2cm.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Голема Streel.На Јадицата е стап со 3 M Двојно Страна Лента.Активни оксидација-отпор челик палта Челик кука за печатење со Мрзливи Сијамски Мачиња.Активни оксидација-отпор челик палта Челик кука за печатење со Мрзливи Сијамски Catmade од Челик.На Јадицата е стап со 3 M Двојно Страна Лента.Тоа може да го поддржи како тешки како 22lb.И водоотпорен.Дизајн свој стил : 1. Испраќање на вашиот сопствен дизајн слика tous (не помалку од 800*800).2. Не повеќе од 12 часа, што може да се добие одговор со дизајн.3. По вашиот чек, можете да поставите цел на дизајнот.Откако ќе го добие и треба помош, ве молиме да ни каже.Ако треба да ја промените вашата нарачка информации, ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатр

DEN 1293.12