• Неодамнешно
zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот Ѕид и Плафон Планината Заградата за Опкружувач

zxb-продавница Говорникот Заградата Говорникот Стојат Универзална Говорникот Месеци Целост Предлогот на Говорникот

Buyers rating:
DEN 1293.12

Количина на стоки

За сите вид на ѕид монтирани јазик, како и сателитски звучници или публикации јазик.Совршени се за внатрешна или надворешна употреба. ►Материјали : Најлон +30%GF. ►Max оптоварување : 5 KG/11lbs. ►Навалите лево/десно : +/-90°. ►Врвот rotate : 360°.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши тоа за вас, ви благодарам.Спецификации : Боја : Black Quickly : 1. Ве Молиме Проверете Ја Големината И Бојата Пред Да Го Купат.2. Со Исклучок На Предмети, Освен Говорникот Стојат Прикажани Во Производот Фотографии.3. Ве Молиме Имајте Предвид Дека, Поради Различни Монитори, Не Може Да Биде Благо Боја Разлика, Ве Молиме Да Се Разбере.4. Поради Прирачник За Мерење, Ве Молиме Оставете 1-2 Cm Разлика, Ви Благодарам.5. Ако Најдете Било Какви Проблеми Со Нашите Производи, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Слободни Да Не Контактирате Преку Е-Маил, Ние Ќе Го Реши Проблемот Што Е Можно Поскоро.6. Го Поздравуваме Вашиот Споделување И Повратни Информации, Така Што Ние Може Да Ви Обезбеди Со Подобри Производи И Услуги.7. Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница, Кликнете На За Да Влезете Во Нашата Продавница, Ќе Има Голем Број На Производи За Вашиот Референца, Логистика, Општо Земено, Ние Ќе Брод Во Рок Од 1-3 Дена, А Се Очекува Доаѓањето Време Е 9-15 Дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60