• Неодамнешно
Dragonfly Летечки Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски & Дома,Круг Mouse Pad 7.9x7.9 во

Dragonfly Летечки Круг Mouse Pad со Не се Лизга Гумени База, за Компјутери, Лаптоп, Гејмерски, Канцелариски

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Dragonfly Летање Персоналните Глувчето Мат : Handpicked Шема Се Повеќе Атрактивни.Dragonfly Летечки Круг Mouse Pad Е Внимателно Да Се Отпечатат Со Брилијантен Боја, Не Исчезнат, Без Брчки.Совршена Големина За Работа И За Игра. Дебелина 3мм Да се Прилагоди на Сите Површини.Круг Mouse Pad 7.9x7.9 Инчи.Издржливи Stitched Рабовите : Dragonfly Летечки Круг Mouse Pad Има Деликатна Рабовите, Со Што Може Да Се Спречи Носат.Обезбеди Продолжена Употреба, Без Деформација И Degumming.Ултра-Мазна Површина : Текстура Е Погуста Со 230°f И Висок Притисок Третман.Глувчето За Да Може Брзо Да Се Пресели И Точно Поставен На Масна Површината.Тоа Е Оптимизиран За Брзо Движење, Додека Одржување На Одлична Брзина И Контрола.Не Се Лизга Гумени База : Густа Засенчување И Против Пролизгување Природна Гума База Може Цврсто Контрола На Десктоп.Премиум Мек Материјал За Вашата Удобност И Глувчето За Контрола.Перат Дизајн И Згаснат Се Спречи : Ова Глувчето Мат Е Направен Од Која Има Голема Заклучување-Ефект На Боја.Течни Дамките Може Да Се Исчистат Со Вода За Континуирана Употреба.И Тоа Нема Да Избледи Со Повтори Чистење.Milleres Персоналните Круг Mouse Pad - Најдобра Вредност Dragonfly Летечки Круг Подлоги За Глувче Со Висок Квалитет.Milleres Само Се Фокусира На Висок Квалитет Предмети.Овој Висок Квалитет На Персоналните Сопствени Подлошки Собата Е Добар Придружник За Било Кој Тип На Компјутер, И Може Да Се Користи За Никого, Насекаде И Во Секое Време.Зошто Да Изберат Нас : Да Не Се Лизга Природна Гума База - Густа Не Се Лизга Гумени База Обезбедува Тешки Зафат Спречување На Лизгање Или Движење На Подлошки, Достапна За Секој Стан, Тешко, Tabletop Површината.Перат Дизајн - Површината Е Направен Перат Дизајн, Лесно Да се Избрише Чисти, Има Голема Заклучување-Ефект на Боја, И не ќе€т Исчезнат Со Повторени за Чистење, Дури и Течни Дамките Може да Се Исчистат Со Вода За Континуирана Употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60