• Неодамнешно
Calvas Далечински Управувач За Пионер DEH-P7400BH DEH-X9500BHS DEH-5400BT DEH-6400BT DEH-64BT DEH-80PRS Автомобил DVD Приемникот Засилувач

Calvas Далечински Управувач За Пионер DEH-P7400BH DEH-X9500BHS DEH-5400BT DEH-6400BT DEH-64BT DEH-80PRS Автомобил

Buyers rating:
DEN 1099.20

Количина на стоки

Превозот и испорака : . Сосема Нова високо квалитетна замена далечински управувач,работи одлично.Користете CR2025 батеријата,батерии не се вклучени, 3 месеци гаранција.Ако вашиот број на модел е што не се наведени погоре, ве молиме да се чувствуваат слободни порака ни да ја потврдат соодветноста, ние акции над 1000 различни видови на далечински контроли и светилки и други делови.Тоа обично трае околу 15-26 работни дена да го Европа или други земји преку стандард Превозот начин, ве Молиме љубезно ве молиме да проверите на нашата листа за Проценетата превозот време.Превозот време е разни поради поштата е ефикасноста на работата и двете Царински и други фактори.Опис : ​сосема Нова високо квалитетна замена далечински управувач,работи одлично Употреба CR2025 батеријата,батерии не се вклучени, 3 месеци гаранција.Ако вашиот број на модел е што не се наведени погоре, ве молиме да се чувствуваат слободни порака ни да ја потврдат соодветноста, ние акции над 1000 различни видови на далечински контроли и светилки и други делови.Превозот и испорака : Тоа обично трае околу 15-26 работни дена да го Европа или други земји преку стандард Превозот начин, ве Молиме љубезно ве молиме да проверите на нашата листа за Проценетата превозот време.Превозот време е разни поради поштата е ефикасноста на работата и двете Царински и други фактори.Ве молиме контактирајте со нас слободно ако сè уште не се парцела по овој период (не вклучувајќи викенд и празници).Во Канада и Бразил и некои неразвиени земји се малку посебни,може да биде тоа ќе ви е потребно подолго време за испорака.Напомена : Телефонски број е потребно за да Изразат пошта.Ние не бродот да P. O. КУТИЈА освен Изразат испорака начин.Објектот ќе биде предаден на адресата наведена од страна на Системот,Pls потврди правото адреса на пред купување.Ако треба да ја промените вашата адреса,ве Молиме да ги споделите со нас наскоро по сте го купиле.Ние сме искрени продавачот ,ние се стремиме да обезбеди најдобра услуга и производи за сите купувачи.Објектот специфики : Употреба : Универзална,Аудио / Видео Players Frequency : 433 MHz Wireless комуникација : IRPackage : Нема.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат