• Неодамнешно
EuisdanAA 4mm 3MP Ф1.2 FPV CCTV Леќа Широк Агол за CCD Камера(Lente гран аголна де 4 mm 3MP Ф1.2 FPV видео надзор став cámara CCD

EuisdanAA 4mm 3MP Ф1.2 FPV CCTV Леќа Широк Агол за CCD Камера(Lente гран аголна де 4 mm 3MP Ф1.2 FPV видео надзор

Buyers rating:
DEN 291.12

Количина на стоки

Ова е 4mm фокусна должина на леќата на камерата.Таа има Ф1.2 големи отворот.Слики на раб и центар е во согласност.Тоа им овозможува на повеќе од сцената да бидат вклучени во фотографијата и да се врши и во текот на денот.(Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.(Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.Euisdan AA 4mm 3 MP Ф1.2 FPV CCTV Леќа Широк Агол за CCD Camera Description : Ова е 4mm фокусна lengthcamera леќа.Слики на раб и центар е во согласност.Одлична слој процес, тоа има Ф1.2 големи отворот.Спецификации : Име на Производ : Камера Lens Color : Black Material : Стакло и Metal Focal Должина : 4mm Mount : CSPixel : 3 MPFormat : 1/2.5 Бленда : Ф1.2 Dimension : 30 x 28mm / 1.18-Iinch x 1.1-инчен (L*Д)Нето Тежина : 42g Package Содржина : 1pcs x Камера Lens Description во Spanish Lente гран аголна де 4 mm 3 MP Ф1.2 FPV видео надзор став cámara CCDEsta es una lente де cámara de 4 mm де longitud фокусна.Tiene una гран apertura Ф1.2.Лас imágenes де ла franja y el centro син consistentes.Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат