• Неодамнешно
2 Пара на Јаглерод Четки 7x17x17mm Компатибилен со Rexon M2500A Mitre Видов Моќ Алатка за Замена на Делови Електрични Алатка Accesories

2 Пара на Јаглерод Четки 7x17x17mm Компатибилен со Rexon M2500A Mitre Видов Моќ Алатка за Замена на Делови Електрични

Buyers rating:
DEN 1392.00

Количина на стоки

[Примена] : Компатибилен со Rexon M2500 A mitre видов. [Димензија] : Големина на овој јаглерод четки е за 7x17x17mm/0.27x0.67x0.67inch. [Функција] : Носи четки, често се причина за лошо работи моторот.Замена на четки може да се поправи на наизменична мотор. [Издржлив Материјал] : Остварување на добри и квалитетни материјали, долг животен век, со голема сила и издржливост, идеална замена за стариот или носи дел. [Забелешка] : ве Молиме мерка вашиот јаглерод четки за да одговара на големината пред купување.Ве молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат