• Неодамнешно
QIANSDZSW Реле 2 парчиња/многу Реле V23134-J59-X431 12VDC 70A НАТОПИ-4

QIANSDZSW Реле 2 парчиња/многу Реле V23134-J59-X431 12VDC 70A НАТОПИ-4

Buyers rating:
DEN 1027.20

Количина на стоки

Анти-мешање способност, стабилни перформанси.Широко се користи за сите индустриски сектор, smart home контрола.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија/Висока контакт напон/ Висока чувствителност.Лесно да се инсталира, Водоотпорен дизајн, Ефективна топлина дисипација, без вишок на топлина прашање.Реле за Контрола на Опсег : Релеи може да се контролира од повеќе различни позиции.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат