• Неодамнешно
Професионални Прилагодливи Замена Бришачи Сет #1006-30-15-10 Компатибилен со Иконата #8490-900 Про Основните Коса Clippers Злато

Професионални Прилагодливи Замена Бришачи Сет 1006-30-15-10 Компатибилен со Иконата 8490-900 Про Основните

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

დ Сигурен, Трајни, Остри и Брзи Перформанси, совршен за исчезнува, рабовите/tapers. დ Одговара за Wahl Супер Коси #8400, Супер Коси II #8470-500, Иконата #8490-900 Про Основни, Коси 2000 #8472-850, на 5-Ѕвезда Виш #8545 и Магија Клип #8451, и Фунта 3, Фунта 9 #8145, и Рефлексии Виш #8501. დ Лесен за Инсталација и Одржување.Едноставно unscrew стариот ножеви на вашиот clipper и ги заостри замена ножеви. დ слики се точни, бидејќи од вистински шут, ве молиме проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. დ Пакет, вклучувајќи : 1 X Прилагодливи Замена Бришачи Сет.Fitment : за Wahl Супер Коси 8400, за Супер Коси II 8470-500, за Иконата 8490-900 Про Основни, за Коси 2000 8472-850, на 5-Ѕвезда Високи 8545, за Магијата Клип 8451, за Фунта 3, за Фунта 9 8145, за Рефлексии Виш #8501vv Инсталација Едноставно unscrew стариот ножеви на вашиот clipper и ги заостри замена ножеви ВНИМАНИЕ ве МОЛИМЕ Бришачи Сет НЕ вклучува завртки која се користи за да се поправи на сечилото сет за коса, clipper, се применуваат оригинални завртки по менување на Бришачи Сет беа тестирани и подмачкана пред да ја напушти фабриката, НЕМА ПОТРЕБА да се отстрани масло пред/по инсталацијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60