• Неодамнешно
KFidFran 4pcs 5.5x2.1mm Машки DC Адаптер Приклучок за видео надзор на Користењето на Камерата 4pcs Коаксијален Камера Vedio BNC Машки Balun Конектор за Coax CAT5 за видео надзор(4pcs 5,5x2,1mm männ

KFidFran 4pcs 5.5x2.1mm Машки DC Адаптер Приклучок за видео надзор на Користењето на Камерата 4pcs Коаксијален

Buyers rating:
DEN 412.80

Количина на стоки

Лесен за употреба и инсталирање.Полесно за камера за видео надзор на инсталацијата, заштедите време и да заштедите пари.Изглед за каблирање.Голема за да се конвертира BNC Машки/Женски конектор за посебно барања.(Hervorragend geeignet, um den BNC-Stecker / -Buchse für spezielle Anforderungen umzuwandeln.Пакет Содржина : 8pcs x Конектор (4pcs BNC Машки Конектор+ 4pcs DC Машки Конектор)(Packungsinhalt : 8 Stück x Stecker (4 Stück BNC-Stecker + 4 Stück DC-Stecker).KFid Fran 4pcs 5.5x2.1mm Машки DC Адаптер Приклучок за видео надзор на Користењето на Камерата 4pcs Коаксијален Камера Vedio BNC Машки Balun Конектор за Coax CAT5 да CCTVDescription : 1.Cat5 да BNC Машки Coax Приклучок за видео надзор Камера.2.Голема за да се конвертира BNC Машки конектор за посебно барања.3.Овој конектор може да се користи како адаптер за аудио и видео поврзување.4.5.5x2.1mm DC Конектор Пролет Тип Терминал Блок за видео надзор Камера, LED Лента, Светлата.Спецификација : BNC Конектор Тип : Cat5 да BNC Машки Connector DC Конектор Тип : 5.5x2.1mm Male Terminal Блок Тип : 2 Позиција Пролет Менгеме Type BNC Машки Конектор Димензии : 40 х 14 х 13mm / 1.57-инчен x 0.55-инчен x 0.51-инчен (L*W*H) DC Машки Конектор Големина : 36 x 14 х 13mm / 1.41-инчен x 0.55-инчен x 0.51-инчен (L*W*H)Материјал : ПВЦ,Бакар, Цинк Plated Color : Црна,Зелена,Сребро Tone Net Тежина : 70g Package Содржина : 8pcs x Конектор (4pcs BNC Машки Конектор+ 4pcs DC Машки Конектор)Опис во German4pcs 5,5x2,1mm männlicher DC-Netzteilanschluss за видео надзор-Kamera Verwenden Sie 4pcs koaxiale Kamera Vedio BNC männlicher Balun-Anschluss für Koax CAT5 zu CCTVEinfach zu bedienen und zu installieren.Einfacher für die Installation фон системи за видео надзор-Kameras, und Zeit Geld sparen.Aussehen für die Verkabelung.Hervorragend geeignet, um den BNC-Stecker / -Buchse für spezielle Anforderungen umzuwandeln.Packungsinhalt : 8 Stück x Stecker (4 Stück BNC-Stecker + 4 Stück DC-Stecker).

Карактеристики на стоката

BNC Connector Type:
Cat5 to BNC Male Connector
DC Connector Type:
5.5x2.1mm Male
Terminal Block Type:
2 Position Spring Clamp Type
BNC Male Connector Size:
40 x 14 x 13mm / 1.57-inch x 0.55-inch x 0.51-inch (L*W*H)
DC Male Connector Size:
36 x 14 x 13mm / 1.41-inch x 0.55-inch x 0.51-inch (L*W*H)
Material:
PVC,Copper, Zinc Plated
Color:
Black,Green,Silver Tone
Net Weight:
70g
Package Content:
8pcs x Connector (4pcs BNC Male Connector+ 4pcs DC Male Connector) :
Description in German :
4pcs 5,5x2,1mm männlicher DC-Netzteilanschluss für CCTV-Kamera Verwenden Sie 4pcs koaxiale Kamera Vedio BNC männlicher Balun-Anschluss für Koax CAT5 zu CCTV :
Einfach zu bedienen und zu installieren. :
Einfacher für die Installation von CCTV-Kameras, Zeit und Geld sparen. :
Aussehen für die Verkabelung. :
Hervorragend geeignet, um den BNC-Stecker / -Buchse für spezielle Anforderungen umzuwandeln. :
Packungsinhalt:
8 Stück x Stecker (4 Stück BNC-Stecker + 4 Stück DC-Stecker)

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60