• Неодамнешно
VICASKY 12 Кутии на Свежо Стил Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Ленти

VICASKY 12 Кутии на Свежо Стил Washi Ленти DIY Декоративни Ленти Scrapbooking Ленти

Buyers rating:
DEN 1476.00

Количина на стоки

Децата можат да ги користат овие ленти и налепници на DIY свои играчки или книги.Креативен дизајн, можете да ја користите вашата имагинација да се држиме нив на различни места.Убави бои и симпатична модели се обезбеди популарност и practicability.Тие можат да бидат применети на книгата украс, слика книга декорација, подароци, дома декорација, итн.Тие може да се користат за декорација ништо да удобно расположение на вашиот живот.Опис на Овој производ е збир на washi снимката, направени на безбедно и нежни Washi материјали, таписерии и убава, удобен и практичен.Содржи различен модел дизајни, секоја шема и боја може да победи на љубовта на DIY ентузијасти.It' s одлична изработка, лесен за употреба.Карактеристики Боја : Како Што Е Прикажано.Материјал : Washi.Големина : Околу 200. 00 X3. 00 X0. 01cm/ 78. 60 X1. 18 X0. 00inch.Децата можат да ги користат овие ленти и налепници на DIY свои играчки или книги.Убави бои и симпатична модели се обезбеди популарност и practicability.Креативен дизајн, можете да ја користите вашата имагинација да се држиме нив на различни места.Тие може да се користат за декорација ништо да удобно расположение на вашиот живот.Тие можат да бидат применети на книгата украс, слика книга декорација, подароци, дома декорација, итн.Пакет Including12 x кутии на ленти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60