• Неодамнешно
Дизни Мики Маус Pullover Графички Т-Маица & Мрежа Шорцеви Мрежа

Дизни Мики Маус Pullover Графички Т-Маица & Мрежа Шорцеви Мрежа

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Топ : џерси сплетам, 100% памук; Шорцеви : flatback мрежа, 100% полиестер.Машина За Миење.Дизни се млади момчиња симпатична и стилски темно сина, tee со појавување на црна спортски шорцеви.Екран печати дизајн на Мики Маус носи очила за сонце со сребрена металик мастило.Rib поврзана екипажот вратот гердан; Дише мрежа шорцеви со контраст tapings и еластичен појас за подобро се вклопуваат.Совршен за роденденски подарок, секој ден се носат, топли летни денови, играње, Божиќ одмор подарок.Машина за миење ладно, официјално лиценцирани.Дајте му на вашиот малку еден дар на Дизни магија со оваа симпатична и стилски Дизни Мики Маус кратко sleeve Графички Т-Маица & Шорцеви.Вашето дете ќе изгледа и се чувствува толку симпатична во опрема на кој нивната омилена глувчето-уво пријател.Со таква икона, безвременски и класичен карактер на нивна страна, вашиот мал едно е сигурно да блесне!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Зајак Со Две Предни Заби Складирање Кошница,Големи Перење Забавува со Рачки Расклопна Складирање Корпа за Детска

ДИМЕНЗИЈА : 19.3x11.8x15.9 инчи (49x30x40.5 cm), погодно да се приспособат на повеќе од 20 на тенки парчиња облека.МАТЕР

DEN 575.76