• Неодамнешно
EuisdanAA 12x12x4.3мм Панел Мини PCB Еден Тактилни Такт Притисни Копче за Префрлање НАТОПИ Црна,Сива 10PCS(12x12x4.3мм Панел Мини PCB Interruptor де botón táctil momentáneo táctil НАТОПИ Гора, Gris 10PCS

EuisdanAA 12x12x4.3мм Панел Мини PCB Еден Тактилни Такт Притисни Копче за Префрлање НАТОПИ Црна,Сива 10PCS(12x12x4.3мм

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Карактеристика еден контакт, 4 игли, црна плоштадот притисни копче, преку дупка за монтажа.Се користи во областа на електронските производи, апарати за домаќинство и повеќе.Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг животен век.Димензија : 12x12x4.3мм/4pin(Dimensión : 12x12x4,3 mm / 4 борови.Пакет се вклучени : 10pcs x Микро Такт Прекинувачи(Paquete incluido : 10pcs x Микро Такт Прекинувачи.Euisdan AA 12x12x4.3мм Панел Мини PCB Еден Тактилни Такт Притисни Копче за Префрлање НАТОПИ Црна,Сива 10 PCSFeature : Карактеристика еден контакт, 4 игли, црна плоштадот притисни копче, преку дупка за монтажа.Се користи во областа на електронските производи, апарати за домаќинство и повеќе.Висока прецизност механизам дизајн нуди акутна работа и долг животен век.Спецификација : Рамка : 12x12x4.3мм/4pin Temperature : -25~70 CWithstand напон : AC250 VRated оптоварување : DC12 V 50m AContact отпор : помалку од 0.03 Ohm Insulation отпор : Повеќе од 100 Ohm Weight : 10g Package се вклучени : 10pcs x Микро Такт Switches Description во Spanish12x12x4.3мм Панел Мини PCB Interruptor де botón táctil momentáneo táctil НАТОПИ Гора, Gris 10 PCSCuentan един contacto momentáneo, 4 борови, botón pulsador cuadrado гора, montaje един orificio pasante.Utilizado en los campos де productos electrónicos, electrodomésticos y más.Ел diseño del mecanismo де алта precisión ofrece он funcionamiento agudo y una larga vida útil.Dimensión : 12x12x4,3 mm / 4 pines Paquete incluido : 10pcs x Микро Такт Прекинувачи.

Карактеристики на стоката

Dimension:
12x12x4.3mm/4pin
Temperature:
-25~70C
Withstand voltage:
AC250V
Rated load:
DC12V 50mA
Contact resistance:
less than 0.03 Ohm
Insulation resistance:
More than 100M Ohm
Weight:
10g
Package included:
10pcs x Micro Tact Switches :
Description in Spanish :
12x12x4.3mm Panel Mini PCB Interruptor de botón táctil momentáneo táctil DIP Negro, Gris 10PCS :
Cuentan con contacto momentáneo, 4 pines, botón pulsador cuadrado negro, montaje con orificio pasante. :
Utilizado en los campos de productos electrónicos, electrodomésticos y más. :
El diseño del mecanismo de alta precisión ofrece un funcionamiento agudo y una larga vida útil. :
Dimensión:
12x12x4,3 mm / 4 pines
Paquete incluido:
10pcs x Micro Tact Switches

Купувачи како што сакаат

30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот

【Пакет вклучуваат】ќе добиете 30 парчиња бела таваница куки, доволно за вашата дневна виси барања 【Сигу

DEN 239.76
Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60
NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60