• Неодамнешно
JKYP Рамна Стапка Алуминиум Легура Виткање Заградата е Погодна за Различни Брендови на Компјутер Загради

JKYP Рамна Стапка Алуминиум Легура Виткање Заградата е Погодна за Различни Брендови на Компјутер Загради

Buyers rating:
DEN 1528.80

Количина на стоки

1. Широк компатибилност оваа стапка е погодна за сите паметни телефони и e-читатели.Можете да ја прилагодите висина и агол, како што е потребно.На количка за дизајн го прави овој десктоп стојат повеќе преносни.Овој дизајн, во голема мера може да се намали рамото и вратот на болката предизвикана од рамото и вратот болка, и задржи главата надолу за долго време. 2. Матирано површината текстура на анти-пропадна база.База и шеф на заградата се опремени со силиконски влошки за подобро да се спречи мобилен телефон од лизгање и испаѓање.Дизајнот на главата анти-пропадна подлога не се целосно гребење на мобилен телефон тело.Алуминиум легура поддршка род и пондерирање основа се донесени за да се направи поддршка на повеќе стабилна и не е лесно да падне. 3. Лесно да се носат.Ова биро телефон застане е количка и може да биде потполно укината да големината на џеб.Се чува во еден мал место.За време на бизнис или бизнис патување, можете лесно може да го стави во џебот или чантата, слободни вашите раце и да уживате во филмови или Face Time во секое време, насекаде.Тоа е совршен придружник за патување. 4. За време на хуманизирано дизајн, лесно можете да видите информации, види наставата видеа и да научат да се направи колачи.За време на пренос, овој сајт е исто така и вашиот добар помошник.За време на видео-конференција или учење видео, можете да се ослободите вашите раце да земе белешки и снимање на важни работи. 5. Висок квалитет на услуга по продажбата нашата лабораторија објекти помогне да се обезбеди најдобра услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и со нетрпение да обезбедат решенија.Бренд : JKYPColor : mt133 сребро,Применлив модел : smartphone tablet Product тежина : 0.5 kg Product големина : 134 * 134 * 135 Material : алуминиум alloy Packing листата : производ кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60
Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60