• Неодамнешно
QIANSDZSW Реле 5pcs/многу Реле 899-1А-F-C-12VDC 899-1А-F-C-24VDC 12VDC 24VDC 7А НАТОПИ-4 (Големина : 899-1А-F-C-24VDC)

QIANSDZSW Реле 5pcs/многу Реле 899-1А-F-C-12VDC 899-1А-F-C-24VDC 12VDC 24VDC 7А НАТОПИ-4 (Големина : 899-1А-F-C-24VDC)

Buyers rating:
DEN 556.80

Количина на стоки

Анти-мешање способност, стабилни перформанси.Широко се користи за сите индустриски сектор, smart home контрола.Мали димензии и мала потрошувачка на енергија/Висока контакт напон/ Висока чувствителност.Лесно да се инсталира, Водоотпорен дизајн, Ефективна топлина дисипација, без вишок на топлина прашање.Реле за Контрола на Опсег : Релеи може да се контролира од повеќе различни позиции.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат