• Неодамнешно
Нови Lon0167 60A DC-AC Една Фаза Цврста Состојба Реле РБС DC 3-32V / AC 24-480V + Топлина Мијалник(60A DC-AC Einphasen-Halbleiterrelais РБС DC 3-32 ν/AC 24-480 ν + Kühlkörper

Нови Lon0167 60A DC-AC Една Фаза Цврста Состојба Реле РБС DC 3-32V / AC 24-480V + Топлина Мијалник(60A DC-AC

Buyers rating:
DEN 683.76

Количина на стоки

Име на производ : Цврста Состојба Реле + Топлина Мијалник;Модел : РБС-60 DA.Материјал : Метал, Алуминиум, Пластика;Номинална Оптоварување Тековната : 60 A.Влез : DC 3-32 V;Излез : AC 24-480 V.Вкупната Големина (Прибл.) : 12.7 x 7 x 5.5 cm / 5" x 2.8" x 2.2" (L * W * H );Боја : Црна, Сребрена на Ѕвонење(Gesamtgröße (ungefähr) : 12,7 х 7 х 5,5 cm / 5 x 2,8 x 2,2 (L * Б * H); Farbe : Шварц, Silberton.Тежина : 268g;Пакет Содржина : 1 x Цврста Состојба Реле,1 x Топлина Мијалник(Gewicht : 268 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais, 1 x Kühlkörper. 60 A DC-AC Една Фаза Цврста Состојба Реле РБС DC 3-32 V / AC 24-480 V + Топлина Sink Come со алуминиумска топлина мијалник обезбедува долготрајна употреба, тоа ќе ви помогне прахосвам на топлина и заштита на вашиот реле.Цврста Состојба Реле совршен за автоматска контрола на процесот апликација, мора да компонента за температура контролер и други машини систем за контрола.Опис на German60 A DC-AC Einphasen-Halbleiterrelais РБС DC 3-32 ν / AC 24-480 ν + Kühlkörper Produktname : Halbleiterrelais + Kühlkörper; Modell : РБС-60 DAMaterial : Metall, Алуминиум, Kunststoff; Nennlaststrom : 60 AEingang : DC 3-32 ν; Ausgang : AC 24-480 v Gesamtgröße (ungefähr) : 12,7 х 7 х 5,5 cm / 5 x 2,8 x 2,2 (L * Б * H); Farbe : Шварц, Silberton Gewicht : 268 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais, 1 x Kühlkörper.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

NAZSVG Зима Деца, Момчиња и Девојки Лабава Памук Одговараат Мечка Симпатична Бебе Печатени Одговараат со Маскирани

памук смеса.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат ми

DEN 1953.60