• Неодамнешно
Ајкула Bape Јакна Маскирна Качулка Zip 3D Печатење Sweatshirt Хип Хоп Маскирани Врвот

Ајкула Bape Јакна Маскирна Качулка Zip 3D Печатење Sweatshirt Хип Хоп Маскирани Врвот

Buyers rating:
DEN 1607.76

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Содржи памук.Други затворање.Единствена качулка дизајн ви овозможува да блесне во предниот дел на улицата.Печатење шема.класичен одговара да ви даде подобра носи искуство.Удобно класичен, долг ракав, пред голема џеб да носат работи.Голема подароци.Моден Качулка Џемпер е одлична за секојдневен носат,рекреативни спортови,улица стил.Ве молиме референца големината на табелата пред вашата нарачка.Мека и кожа-пријателски, со мека ткаенина текстура, удобно и дише да се носат, па можете да уживате во сите удобност.Стил : Класика.Ракавот : Долг Ракав.Дебелина : Стандард.Издание тип : Стандард.Погоден Сезони : Пролет、Падне、Зима.Изглед на моделот : ајкула camouflage Fabrics : polyester Occasions : Вежба,Патување,Забава,Шопинг,спорт и други слободни активности.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат�

DEN 429.60