• Неодамнешно
Lroveb Шминка и Послушни Фондацијата Четка Преносни Дијамант Висока Густина Мултифункционален за Беспрекорна Прав Мека И Компактен Влакна на Косата ABS Школка Фондац?

Lroveb Шминка и Послушни Фондацијата Четка Преносни Дијамант Висока Густина Мултифункционален за Беспрекорна

Buyers rating:
DEN 250.80

Количина на стоки

Густа, Фирма, и услужни Влакната : Ова е далеку од најдобар фондацијата четка која е многу мека на допир и се применуваат основа на вашето лице,кожа-пријателски,Тоа не апсорбира и отпадни продукти и се однесува фондацијата непречено & рамномерно.Брзо Беспрекорна Шминка Четка : Овој професионален фондацијата четка со 60mm вечера-голема четка за лице шминка трае 10-ти за да се постигне совршен, poreless, и убава шминка заврши.2 завршува направи тоа лесно да се примени и мешавина од области како страни на носот.одлично за целото лице .Голем chioce за вас.Мулти-Апликација : четка остава без галење ленти.Добро беспрекорна шминка за прашина, течност, concealer, крем, руменило, concealer, фондацијата козметика.само мала количина на фондацијата на четка е потребно за најдобри резултати.користете Daubigny четка за да се создаде природни и poreless покриеност.Совршен Подарок : Овој Производ со една симпатична изглед и пакување, полн со childishness.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали. · 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Ние, исто така, нудат 24-часовен онлајн услуга за клиентите.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена.Функција : Шминка чувствуваат : светлина и дише, на влакна влакната се меки и да се Чувствува мазна, и на сила е дури, лесно брзо да се четка од светлина и дише база шминка.Влакната : Големи област лак четка главата, што може подобро да одговара на лицето контури цврсто без linting Заштитна маска : Доаѓа со заштитна маска за ефикасно да го задржиш чисти.Мулти-цел : погоден за прашина, течност, concealer, крем, руменило, concealer, фондацијата козметика.Пакет содржина : 1 дијамант фондацијата brush Specifications : Состојки : состојките се чиста и безбедна.Тежина : 46g Пакетот Вклучува : 1x дијамант фондацијата четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат