• Неодамнешно
Miabe Моќ & Собраниски Материјали За АВТОМОБИЛСКАТА ЖИЦА 18 AWG ВИСОКА ТЕМП GXL ЗАРОБЕНИ ЖИЦА ПУРПУРНА 100 FT НА калем САД за Автомобил Стерео Аудио Засилувач, Автомобилскат

Miabe Моќ & Собраниски Материјали За АВТОМОБИЛСКАТА ЖИЦА 18 AWG ВИСОКА ТЕМП GXL ЗАРОБЕНИ ЖИЦА ПУРПУРНА 100 FT

Buyers rating:
DEN 863.52

Количина на стоки

АВТОМОБИЛСКАТА ЖИЦА 18 AWG ВИСОКА ТЕМП GXL ЗАРОБЕНИ ЖИЦА ПУРПУРНА 100 FT НА калем САД - Од MIABE.Мерач : 18 AWG Жица Должина : 100 FT Земја/Регион на Производство : сад.Ние знаеме јасно важноста на квалитетот на вас и на нас како добро.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да одговориме за вас.БРЕНД НОВИ GXL ИЗОЛИРАНИ 18 ЖИЦА ВО ПУРПУРНА СО ГОЛИ БАКАРНА ЖИЦА НАСОКИ 100 ft По Купат Now If вашата цел повеќе од еден количество вашата цел ќе брод во еден lengthwill бродот на калем Тип GXL Автомобилската Жици Изградба 16 НАСОКИ НА 30 AWG ГОЛИ БАКАРНА ЖИЦА.Диригент : Гол Copper Insulation : Крстот-Поврзани Полиетилен (XLPE)Тип GXL Автомобилската Жица Рејтингот и Одобренија : Препорачана Температура Опсег : -51°C до +125°CFord Спецификација : Ford (M1 L-85 B) Chrysler Спецификација : Chrysler (MS-8900) SAE Спецификација : SAE J-1128 OD : .094.

Карактеристики на стоката

Ford (M1L-85B)Chrysler Specification:
Chrysler (MS-8900)SAE Specification

Купувачи како што сакаат