• Неодамнешно
Juvielich M8x70mm Хексадецимален Главата на Завртката Завртки Јаглероден Челик Целосно Навој Хексадецимален Допрете Завртки Fastener Целосно Навој Црна 1.5 mm 10PCS

Juvielich M8x70mm Хексадецимален Главата на Завртката Завртки Јаглероден Челик Целосно Навој Хексадецимален

Buyers rating:
DEN 258.96

Количина на стоки

【ГОЛЕМИНА】-M8x70mm;Завртка Должина : 70mm/2.75";Хексадецимален Ширина : 16mm/0.62";Хексадецимален Дебелина : 6.7 mm/0.26";Теренот : 1.5 mm/0.05". 【МАТЕРИЈАЛ】-Ова Хексадецимален Главата Завртки е изработена од јаглероден челик кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи,обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. 【ИНСТАЛАЦИЈА】-ЕДЕН клуч да се бара за инсталација.Генерално,со хексадецимален орев и миење да се формира fastener уред(Не во пакет).Тоа исто така може да се користи сам во компоненти со пред-навој дупка. 【ПРОИЗВОД АПЛИКАЦИЈА】-Тоа е широко се користат во собранието и одржување на домаќинствата,машински алати,изградба на бродови и DIY проект.Како што се собранието и одредување на guardrails,апарати за дома,изведба на инсталации,опрема,челик-врамени куќи,итн. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】-10 PCS X Хексадецимален Завртки.Опис : 1.Оваа Хексадецимален Главата Завртки е изработена од јаглероден челик кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи,обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. 2.Нашата контрола на квалитет се движи од изборот на суровини за ладно фалсификување на ќорци,заб триење,и сеопфатна инспекција на оптика. 3.Тоа е широко се користат во собранието и одржување на домаќинствата,машински алати,изградба на бродови и DIY проект.Како што се собранието и одредување на guardrails,апарати за дома,изведба на инсталации,опрема,челик-врамени куќи,итн.Спецификација : Име на Производ : Хексадецимален Главата Гром Бренд : Juvielich Материјал : Јаглероден Челик Боја : Црна Димензии : M8x70mm Завртка Должина : 70mm/2.75" Хексадецимален Ширина : 16mm/0.62" Хексадецимален Дебелина : 6.7 mm/0.26" на Теренот : 1.5 mm/0.05" Пакет Содржина : 10 PCSX Хексадецимален Завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60