• Неодамнешно
ZTZ Електрични Вибрации Лицето Четка за Чистење на Кожата Blackhead Отстрани Пора Чистење Водоотпорен Силикони Лице Massager Чистење,Розова

ZTZ Електрични Вибрации Лицето Четка за Чистење на Кожата Blackhead Отстрани Пора Чистење Водоотпорен Силикони

Buyers rating:
DEN 664.32

Количина на стоки

Мали, преносни и модата, исклучителна појава, лесен за употреба, лесно да се носат.Погоден за сите на вашиот лицето длабинско чистење на порите на exfoliating blackhead Анти-стареењето.Силиконски sonic вибрации,без иритирачки, за сите типови на кожа.Не четка-глави замена е потребно, лесно да се чисти, здравје и безбедност.Двојна Функција Четка Наежвам,За чистење на различни области, на силикон чистење е дизајниран внимателен двојна начини.Бренд Име : ZTZPower Извор : Rechargeable Commodity Квалитет, Сертификација : ce Model Број : силикони лицето brush Type : Електрични Лицето Чистење Brush Power Извор : USB Rechargeable Material : Silicon Voltage : DC3.7 VVibration : 6000 RPMColor : Виолетова, Розова, Blue Plug стандард : USBType : Силикони лицето четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат�

DEN 429.60