• Неодамнешно
7 Грам 99.95% Молибден Метална Жица - Чиста Елемент 42 Примерок

7 Грам 99.95% Молибден Метална Жица - Чиста Елемент 42 Примерок

Buyers rating:
DEN 225.60

Количина на стоки

Молибден Метал.Молибден Симбол : Mo Број : 42 Елемент категорија : Транзиција метал CAS број : 7439-98-7 Стандард за атомска тежина : 94,95 Густина : 10,28 g/cm3 Цврстина : 5,5 точка на Топење : 2623°C (4753°F) Вриење точка : 4639°C (8382°F).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60