• Неодамнешно
KFidFran BNC Женски РКА Машки Коаксијален Конектори со Сребрена Игла за видео надзор Home Security 2 парчиња(BNC-Buchse auf РКА-Stecker Koaxialsteckverbinder мит Silberstift за видео надзор Home Security 2 Stück

KFidFran BNC Женски РКА Машки Коаксијален Конектори со Сребрена Игла за видео надзор Home Security 2 парчиња(BNC-Buchse

Buyers rating:
DEN 1449.60

Количина на стоки

ИМЕ на ПРОИЗВОД - BNC Женски РКА Машки Конектори.ПАРАМЕТАР - Големината на Телото : 0.43 x 1.34 инчен / 11 x 24 mm (Кол * L).МАТЕРИЈАЛ - Цинк Легура Тело.ПРИМЕНА : За видео надзор аналогни, AHD, TVI и home security high-definition камера надзор систем.(ANWENDUNG : Für analoges системи за видео надзор-, AHD-, TVI - und Дом-Безбедност-High-Definition-Kameraüberwachungssystem.ПАКЕТ СОДРЖИНА : - 2 x BNC Женски РКА Машки Конектори.(VERPACKUNGSINHALT : 2 x BNC-Buchse auf РКА-Stecker.KFid Fran BNC Женски РКА Машки Коаксијален Конектори со Сребрена Игла за видео надзор Home Security 2pcs Description : Погоден за видео надзор аналогни, AHD, TVI и home security high-definition камера надзор систем.Спецификации : Конектор Тип : BNC Женски РКА Male Body Материјал : Цинк Alloy Main Боја : Сребро tone Condition : 100% Сосема New Body Големина : 0.43 x 1.34 инчен / 11 x 34 mm (Кол?*?L) BNC Внатрешна Кол : 0.31 инчен / 8mm BNC Надворешниот Кол : 0.37 инчен / 9.5 mm Insulation Напон : 500 V р.м.s Insulation Отпор : повеќе од 5000 M ohm Contact Отпор : Центар Диригент помалку од 1,5 M Ohm;Надворешниот Диригент помалку од 1 M Ohm Frenquency Опсег : 0-4 GHz Impedance : 50 ohm Per парче Тежина : 5g Package Вклучува : 2 buc x BNC Женски РКА Машки Connector Description во German BNC-Buchse auf РКА-Stecker Koaxialsteckverbinder мит Silberstift за видео надзор Home Security 2 Stück PRODUKTNAME - BNC-Buchse auf РКА-Stecker.ПАРАМЕТАР - Körpergröße : 0,43 x 1,34 Zoll / 11 x 24 mm (Durchmesser * L).МАТЕРИЈАЛ - Zinklegierungskörper.ANWENDUNG : Für analoges системи за видео надзор-, AHD-, TVI - und Дом-Безбедност-High-Definition-Kameraüberwachungssystem.VERPACKUNGSINHALT : 2 x BNC-Buchse auf РКА-Stecker.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60