• Неодамнешно
Niiyen Бебе Количка Корица, Шопинг Количка Корица, Бебе Шопинг Маска, Бебе Деца Виткање Шопинг Количка Корица Анти Валкани Детска Количка И Седиште Стол Осигурување(С?

Niiyen Бебе Количка Корица, Шопинг Количка Корица, Бебе Шопинг Маска, Бебе Деца Виткање Шопинг Количка Корица

Buyers rating:
DEN 465.60

Количина на стоки

Капакот е Направен од висок квалитет на polyster материјал, дише и отпорни на вода.Се користи како шопинг количка за заштита на перница, висока бебе јадење стол перница.Заштити бебето од студ, влажна средина.Ефикасно посебен бебе од валкани шопинг количка, нема да ја допре валкани шопинг количка, многу безбедно, уредно да го користите.Со безбедносен појас, повеќе лесно да се осигура бебето безбедност.Прекрасна цртан филм шема, бебето ќе биде лесно да се привлече.Многу лесен за употреба, отворете го анти валкани маска, еластична еден круг директно на количката седиште, две дупки на нечистотија-доказ седиште во согласност со седиште нога место.Машина перат, свитлива и преносни, погодно да се носат во торба.Шопинг количка секогаш била најголемата бактерии област.Сепак, оваа анти валкани количка корица е виткање и преносни.Обезбедување на здрава и чиста животна за бебето.Со безбедносен појас, мама може да ги убеди да се користи за детето.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Polyester Color : Сина, Розова, Жолта(изборен)Должина : околу.65cm/25.6 in Weight : Прибл.56g/2oz Пакет листа : 1 * Бебе Количка Cover Note : 1. Ве молиме овозможи 0~1 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60