• Неодамнешно
АЦЕ Стакло 7764-06 Реакција Колба, Круг Дното, 14/20 Заеднички, 0-4 mm Hi-Vac Вентил Sidearm со 8 мм Septa Порта, Без Воздух, 250 mL Капацитет

АЦЕ Стакло 7764-06 Реакција Колба, Круг Дното, 14/20 Заеднички, 0-4 mm Hi-Vac Вентил Sidearm со 8 мм Septa Порта,

Buyers rating:
DEN 4268.40

Количина на стоки

Круг Дното. 14/20 Заеднички. 0-4mm Hi-Vac Вентил SIDearm со 8мм Septa Порта.Без Воздух. Капацитет 250m L.Круг дното borosilicate стакло колба со стандардни коси центар вратот и на 0-4 Hi-Vac вентил за прецизна контрола.Колба е идеален за прости БЕЗ ВОЗДУХ и вакуум апликации.Штекер рака е 8ММ и можат да бидат опремени со гума septa за внесување на примероци или адитиви преку шприц.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00
Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60