• Неодамнешно
jlbkkyd Занаети DIY 5/10 Двор 15mm Шарени Леопард Зебра Печати Пати во Текот Еластична Лента за Шиење Влакна се Врзуваат Рака Ранец Декорација Додатоци за Ткаенина Додатоци

jlbkkyd Занаети DIY 5/10 Двор 15mm Шарени Леопард Зебра Печати Пати во Текот Еластична Лента за Шиење Влакна

Buyers rating:
DEN 1898.40

Количина на стоки

Погоден за разни уметност и занает, како, dressmaking општи измени, wristbands итн.Ќе бидете во можност да додадете водат до било облека со леснотија. 100% сосема нов и висок квалитет.Еластичен јаже е изработен од полиестер, не-токсични и кожа-пријателски.На bungee мозок е доволно флексибилни и лесно може да се намали до должината сакате.Овој вид на еластична бенд може да биде лесно да се врати во првобитната должина, во рамките на дозволената спектар на истегнување и еластична деформација.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Идеален за креирање на медиум облека да се поголем облека, dressmaking, wristband на облека, разни вештини Ширина : 5/8"(1.55 cm);Боја : како на сликата;Пакет : 5 /10yard Notice : 1. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60
30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот

【Пакет вклучуваат】ќе добиете 30 парчиња бела таваница куки, доволно за вашата дневна виси барања 【Сигу

DEN 239.76