• Неодамнешно
2.7 Завеса Куки Pin-На Драпериите Кука Цинк Позлата 50Pack

2.7 Завеса Куки Pin-На Драпериите Кука Цинк Позлата 50Pack

Buyers rating:
DEN 960.00

Количина на стоки

Карактеристики на производот : 1.Добро за завеси обесени на завеса песни.Материјалот е тешко и трајни производи за долгорочна употреба. 2.Куките веќе долго време-ракува со ниски necks, па pleats ќе стојат повисоко од прстени. 3.Погоден за завеси или драпериите настануваат со малку pleat наслов лента.Род Дијаметар : 2mm / 0.08" Вкупна Должина : 68mm / 2.7" Кука Внатрешен Дијаметар : 5.5 мм / 0.22" Кука Отворање Ширина(прибл.) : 14mm / 0.55" Пакет Содржина : 50 x Завеса Куки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат