• Неодамнешно
Pacon Tru-Ray Изградба на Хартија, Електрични Портокал, 9 x 12, за 50 Листови За Пакување, 6 Пакети

Pacon Tru-Ray Изградба на Хартија, Електрични Портокал, 9 x 12, за 50 Листови За Пакување, 6 Пакети

Buyers rating:
DEN 617.76

Количина на стоки

Во тешка категорија 100 проценти ддв-обоена сулфит хартија е совршен за секоја уметност и занаети проект.Тешка доволно да се преземат напад, виткање и виткање без пукање и нагон за чешање на окото.Супериорен исчезнат-отпор за посветла, повеќе-трајни проекти.Киселина слободни и рециклираат. 50 листови за пакување, кои се продаваат како 6 пакети, 300 листови вкупно.Во тешка категорија 100 проценти ддв-обоена сулфит со подолги и посилни влакна.Tru-Ray изградба на хартија е тешко доволно да се преземат напад, виткање и виткање без пукање и нагон за чешање на окото.Неговите супериорни исчезнат-отпор држи проекти посветла и новак подолго.Киселина слободни за помалку исчезнат. 50 проценти рециклирани влакна содржина и рециклираат.Секој Пакет вклучува 50 листови.Секој лист мерки 9" x 12".се продаваат како 6 пакети за вкупно 300 листови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат