• Неодамнешно
Тример Замена Сечилото Прилагодливи Замена T Нож Компатибилен со Andis Т Outliner gtx Злато

Тример Замена Сечилото Прилагодливи Замена T Нож Компатибилен со Andis Т Outliner gtx Злато

Buyers rating:
DEN 383.76

Количина на стоки

დ Направен од високо-технолошки керамички материјал да остане поостри подолго. დ Одговара за Andis сведоци на недостиг на струја, geforce GTX, Andis Т-outliner,Andis Т-outliner Cordless. დ Оваа заменува мала подвижна машина сечилото.Исто така, може да се користи да се надополни челични ножеви да керамички ножеви.Едноставно заменете челичната машина на челик сечилото со керамички машина. დ слики се точни, бидејќи од вистински шут, ве молиме проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. დ Пакет, вклучувајќи : 1 X Замена Т-Ножот.Опис : се Направени од високо-технолошки керамички материјал да остане поостри подолго.Топлина отпорни за ладилникот и поудобно сечење.Rockwell Цврстина оценка на 78. Одговара Модел: Одговара за Andis сведоци на недостиг на струја Одговара за Andis GTX Одговара за Andis Т-outliner Одговара за Andis Т-outliner Cordless Лесен за Инсталација : Ова заменува мала подвижна машина сечилото.Исто така, може да се користи да се надополни челични ножеви да керамички ножеви.Да се инсталира и да се прилагоди 0 јаз за ножот се Користи шраф возачот, Отстранете ја завртката од trimmers.Инсталирање на Плоча и да се стави на метална заптивка на врвот.и не не затегнете ја завртката, Оставете малку простор за плоча.Така на плочата може да се движи нагоре и надолу.Кој може да им овозможи на движи перките повеќе тесно да се водич ножот.Направи движење нож во насока на упатството ножот.Тогаш ви треба е рамна површина, да се постават станот, направи малку ангел за водич на ножот, како и 10 степени, па се движи перките е малку под водич ножот.Од тој агол, затегнете на шрафовите.Тогаш не се намали, бидејќи се движат сечилото е многу остро.Проверете дали тоа е во ред.Користете го вашиот прст крст на сечилото, ако тоа е мазна, прилагодување е во РЕД.Ако тоа беше груб, што значи движи перките е повисока од водич на ножот, што треба да се направи повеќе повеќе време да го пробате.Прикачиш на сечилото на ножици, главата, и ги заостри двете завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и�

DEN 1200.00