• Неодамнешно
ZHOUUU Проектор Планината 1Set Ѕид Заградата Држачот за начин на Живот 650 Говорникот Систем за Забава Dropshipping Проектор Стојат Лаптоп Tripod Стојат (Боја : Бела)

ZHOUUU Проектор Планината 1Set Ѕид Заградата Држачот за начин на Живот 650 Говорникот Систем за Забава Dropshipping

Buyers rating:
DEN 722.40

Количина на стоки

Предмет Тип : Ѕид Заградата.Материјал : Пластични+Метал.Големина : 7x3x2.5cm/2.7x1.1x0.9in.Боја : Бела, Црна(Опционално).Проекторот стојат може да се користи за Проектори / Лаптоп /Pad /Фотографија и така натаму.Проектор Кат Штанд е лесно поставување и пренослив дизајн ви овозможи да се види вашите омилени емисии било каде во домот.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.Функција : Специјално дизајнирани за начин на Живот 650 Јазик.Направени од високо-квалитет на метал и на пластични материјали, трајни, цврст и здрав за употреба.Дизајнирана за да обезбеди ненаметлива ѕид монтирање замена за вашиот јазик.Тоа може да се одржи вашите звучници stably, не е лесно да падне.Лесен и удобен да го инсталирате и да ги отстраните.Спецификации : Предмет Тип : Ѕид Заградата Материјал : Пластични+Метал Големина : 7x3x2.5cm/2.7x1.1x0.9in Боја : Бела, Црна(Опција) Компатибилен Модели : за начин на Живот 650 Говорникот Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 Сет x Ѕид Заградата Опис : 100% сосема нов и висок квалитет.И тоа, исто така, одговара за различни ситуации, вклучувајќи и систем за домашно кино, Деловен состанок и сл.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00
Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60