• Неодамнешно
Willit Жените Јога Фустан Панталони 29/31 Bootcut Водат Работа Панталони Панталони Канцеларија Секојдневен Панталони Мал/Редовни 4 Џебови

Willit Жените Јога Фустан Панталони 29/31 Bootcut Водат Работа Панталони Панталони Канцеларија Секојдневен Панталони

Buyers rating:
DEN 863.76

Количина на стоки

66% Rayon, 29% Најлон, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина за миење со ладна како бои, (не-хлор кајгана само), се постават рамен да се исуши.Користете кул железо, ако е потребно.Мал - 29" inseam одговара на жени 5'1"-5'3" / Редовни - 31" inseam одговара на жени 5'4"-5'6".Овие права-нога јога панталони се солидна избор за секој тип на тело, сите или мал, тенки, или плус големина.Удобно Фустан Панталони : Навремено-отпорни, за лесно да се грижи.Нема види-преку четири-насочно водат buttery мек материјал е професионален за работа и удобно во текот на целиот ден. 4 Функционални Џебови : 2 office-стил на коса црта џебовите на предната се доволно голема за паметен телефон. 2 задните џебови се совршени за stashing essentials.Професионален Изглед : Не-функционални копчето и faux летаат ви даваат бизнис dressy и класичен изглед. 1.5-инчен еластична корселе со појас циклуси испорачува удобно се вклопуваат и да останат-да се стави доверба.Овие јога панталони нудат bootcut дизајн кој може да се облечени повеќе со пумпи, станови или спортски чевли, натпревар и во костуми, кошули, или со секојдневно носење.Комбинирање на мека, еластичен перформанси поврзана со фустан-панталона стил, овој професионален workwear може да се удвои, како тренингот се носат, совршен за формално средини, како и други активности. 1.5-инчен еластичен појас со појас циклуси за елегантен изглед.Не-функционални копчето и faux лета. 2 задните џебови се совршени за stashing essentials. 2 office-стил на коса црта џебовите на предната се доволно голема за паметен телефон.Bootcut нога форма визуелно slims силуета.Навремено-отпорни за лесно се грижи. 4-начин се водат изградба се движи добро и во секоја насока.Дише и лесни ткаенини нуди влага управување, крајната удобен и свежи носи искуство.Машина за миење со ладна како бои, (не-хлор кајгана само), се постават рамен да се исуши.Користете кул железо, ако е потребно.Средината на пораст и опремени преку колкот и бедрото, со чисти прави линии од коленото надолу.4 џебови, faux лета, не-функционални копчето.Еластичен појас и појас циклуси.Мал : 29"Редовна : 31".Навремено-отпорни за лесно care4-начин се водат изградба се движи добро и во секој direction Breathable и лесни ткаенини нуди влага управување, крајната удобен и свежи носи experience Machine измијте со ладна како бои, (не-хлор кајгана само), се постават рамен да се исуши.Користете кул железо, ако е потребно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60
30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот

【Пакет вклучуваат】ќе добиете 30 парчиња бела таваница куки, доволно за вашата дневна виси барања 【Сигу

DEN 239.76