• Неодамнешно
30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот Само Леплива Куки за Кујна Канцеларија Виси

30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

【Пакет вклучуваат】ќе добиете 30 парчиња бела таваница куки, доволно за вашата дневна виси барања. 【Сигурен материјал】ѕидот куките се изработени од пластика и не ' рѓосувачки челик, рѓа-доказ и водоотпорен, мазна, удобно на допир.Лесен и практичен, цврсти и издржливи, долг животен век. 【Ефикасно складирање】На кука може да се ротира до 180 степени да флексибилно висат предмети без да бидат ограничени од просторот, максимизирање простор за складирање.Нашите леплива куки може да се користи вертикално ефективно да се организираат на биро простор. 【Стилски бел дизајн】На Бела пластика куки се погодни за различни дома декорација стилови, едноставна и не е наметлива.Не треба да се вежба, откине заштитна фолија, се лепат на ѕидот. 【Широко се користи】На комунални куките се погодни за употреба на различни површини, како што се дрво, мермер, плочки, стакло, пластика, метал и др.Особено соодветна за бесење облека, крпи, кеси, purses, палта, копчиња, кујнски прибор. 30 Парчиња Бело Лепило Куки Круг Плоштадот Цвет Комунални Куки Виси на Ѕидот Куки Пластични Куки Таванот и Ѕидот Само Леплива Куки за Кујна Канцеларија Виси.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00