• Неодамнешно
Метал Гроздобер Стил Ѕид Монтирани Една Кука Закачалки Бронза На Ѕвонење 3 Pack

Метал Гроздобер Стил Ѕид Монтирани Една Кука Закачалки Бронза На Ѕвонење 3 Pack

Buyers rating:
DEN 573.60

Количина на стоки

Дизајнирана со еден куки, може да биде инсталиран во купатило, кујна, спална соба, и фитинг соба.Ѕидот кука може да се користат за да се откажам пешкири, облека, шамија или шопинг кеси.Облека tieback кука е лесно да се инсталира на ѕидот или врата со завртки.Лесен за употреба и е погодно за вашиот секојдневен живот.Направен од Метал материјал Вкупната Големина : 81 x 24mm/3.2" x 0.9"(L*W) Бронзени тонови на боја Планината Дупка со Дијаметар : 4mm/0.2" Mount Дупка Растојание : 8mm/0.3" База Големина : 35 x 24mm/1.4" x 0.9"(L*W) Пакет Содржина : 3 Пакет на Кука Закачалка и Некои Завртки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат