• Неодамнешно
Weohoviy Вежба Малку Продолжување Сет, Дрво Лопата Малку Проширување, 1/4 Хексадецимален месо тело Лопата Вежба Малку Продолжување, со 2 Копчиња Лопата Малку Продолжува?

Weohoviy Вежба Малку Продолжување Сет, Дрво Лопата Малку Проширување, 1/4 Хексадецимален месо тело Лопата Вежба

Buyers rating:
DEN 2090.40

Количина на стоки

Оваа вежба малку проширување е направен од висок квалитет јаглероден челик материјал, кои се цврсти и издржливи.Со точни заврши и фино полирање, оваа вежба малку продолжување може да ви обезбеди со подобро искористување искуство.На хексадецимален месо тело преку динамичен дизајн може да се намали пропадна, што е повеќе стабилен и ефикасен.Со 1/4 инчи хексадецимален месо тело, оваа вежба малку проширување лесно да го инсталирате, кои ви даваат повеќе погодност.Широка примена, оваа вежба малку проширување е погодна за 1/4" лопата вежба, завртка битови и дупчалка со спирална бургија битови.Функција : 1. Оваа вежба малку проширување е направен од висок квалитет јаглероден челик материјал, кои се цврсти и издржливи. 2. Со точни заврши и фино полирање, оваа вежба малку продолжување може да ви обезбеди со подобро искористување искуство. 3. На хексадецимален месо тело преку динамичен дизајн може да се намали пропадна, што е повеќе стабилен и ефикасен. 4. Со 1/4 инчи хексадецимален месо тело, оваа вежба малку проширување лесно да го инсталирате, кои ви даваат повеќе погодност. 5. Широка примена, оваа вежба малку проширување е погодна за 1/4" лопата вежба, завртка битови и дупчалка со спирална бургија битови.Спецификација : Предмет Тип : Вежба Малку Продолжување Материјал : Висок Јаглероден Челик Хексадецимален се Справи со Спецификации : 1/4in Големина : Прибл. 150mm / 5.9 во, 300мм / 11.81 во Цел : Тоа Може да Биде Поврзан со 1/4 месо тело Лопата Вежби, дупчалка со спирална бургија Вежба, Завртка Битови е Применливо Сценарија : Механички Инженеринг, Машинство, Опрема, Машини Пакет Листата : 2 x Вежба Малку Extension2 x Хексадецимален месо тело.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Drill Bit Extension
Material:
High Carbon Steel
Hex Handle Specifications:
1/4in
Size:
Approx. 150mm / 5.9in, 300mm / 11.81in
Purpose:
It Can Be Connected with 1/4 Shank Spade Drills, Auger Drill, Screw Bits
Applicable Scenarios:
Mechanical Engineering, Mechanical Equipment, Woodworking
Package List:
2 x Drill Bit Extension2 x Hex Shank :

Купувачи како што сакаат

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо мат

DEN 429.60