• Неодамнешно
Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно да се Движите (Боја : Бела, Големина : 27x100cm)

Кошарка Складирање Багажник, Железо Топката Рек Кошарка Застане на Децата Фудбал Рамка за Училиште Салата, Лесно

Buyers rating:
DEN 429.60

Количина на стоки

[Цврсти и издржливи рамка] топката рек складирање решетката е направен од цврсти и издржливи железо материјал, со одлични рака чувство и текстура, и може да се користи во затворени простории и на отворено. [Кошарка Складирање Рек] Со цел да се направи на топчиња лесно да се одржи и продавница, шасијата е стабилна, нема потреба да се грижите за дампинг, можете да поставите повеќе топки без да се грижиш за нив паѓа. [Вертикална кошарка обрачот] Тоа може да се користи како практична кошарка декорација, или тоа може да биде ставен во гаража, кој е погоден за децата да се користи, и можат да бидат ставени во дневната соба или канцеларија за да ги красат соба. [Поле на примена] Playrooms, гаражи, подруми, запишани во гимназиите и училишта кои се користат во секое работно место.Тоа е време да го спречи хаосот на спортските настани и да ги направи чисти и уредно. [Совршен подарок] Тоа е стабилна и практична, издржлив и лесен, безбеден и сигурен, и има широк спектар на употреба.Можете да го промените било складирање веднаш, и тоа исто така може да се прилагодат на вашите складирање и организација потреби.Издржлив и може да се користи за долго време.Стабилна и трајни, не заземаат простор.Подароци за децата исто така се практични подароци за спортски ентузијасти.Оваа складирање решетката е погодна за чување на кошарка, фудбал, одбојка и други спортски опрема топки.Мулти-сцена : стабилна структурен дизајн го прави идеален избор за училишта, трговски центри, стадиони и клубови.Име на производ : Кошарка складирање rack Material : Iron Color : црна, бела, gold Size : 27x100cm Installation : tool-free installation Storage сцена : дневната соба/спалната соба/студија/кафе shop The пакетот вклучува : x Basketball складирање rack Go на почетната страна на продавницата, да пребарувате повеќе производи, јас сум среќен да одговори на прашања во врска со производи, ве молиме испратете и-мејл (одговор во рок од 24 часа).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат