• Неодамнешно
18MM 3D Faux Mink Трепките 6 Парови Меки Долго Полн Обем Драматични False Lash Лента Густи Трепки Пакет за Обновливи Шминка Алатка (3D04J)

18MM 3D Faux Mink Трепките 6 Парови Меки Долго Полн Обем Драматични False Lash Лента Густи Трепки Пакет за Обновливи

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

1.Ова е 6 парови 18mm 3 D Влакна трепки се рачно изработени од страна на професионалци.Употреба на високо-квалитетна влакна материјали се еколошки и не содржат хемиски супстанции.Не ја иритираат очите, тоа совршено се вклопува со вашата природна трепките.Направи твоите очи се поголем и повеќе шармантен. 2.Секој пар на нашата 3 D.Faux mink трепките само тежи 0.5 грама.Мала тежина "0" товарот, нема тешки чувство.Дури и не можат да се почувствува својата тежина кога ќе го носат.Удобен за подолги носат, секојдневно на денот.Безбедно и пријателски за осетливи очи или контактна леќа носителите. 3.На рачно изработени црна памук бенд е мека и еластична.Нашите 3 D лажни трепките се лесно да се носат дури и за почетници.Корените на трепките се густи и цврсти,не е лесно да падне.Може да се скрати на соодветна должина и крива според вашите очи форма.Правилно се одржува,тоа може да се користи 10to15 пати. 4.18 мм дебел меки и целосна трепките да те направи шармантен,живописни и сјајна.На 18mm должина може да се скрати на рабовите за да одговараат на вашите прекрасни шминка. 5.Ние сме eyelash производителот со 20 години искуство.Ние гарантираме дека квалитетот на производите не е добро и ние не сме задоволни со 100% наплата .Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.LASH.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00