• Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти Датотека за Дома за Патување за Нокти Салони

Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека, Силна Практичност Двојно Двострано Дизајн Носат Отпорни Двојно Страна Нокти

Buyers rating:
DEN 177.36

Количина на стоки

Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, која им помага на полски и сјај за нокти.Силна Практичност : Нокти датотека, помага да се отстрани скршени, груби рабови и фрагменти, ги направите вашите нокти изгледаат убаво, многу практични.Мали Преносни : Мали помине подносителот е мал и лесен, лесен за носење, многу погодна за отворен патување и семејниот живот употреба.Одличен Материјал : Двоен страна нокти датотека е направен од нерѓосувачки челик, трајни, ' рѓа доказ, отпорни на абење, и може да се користи за долго време.Широка Примена : Метал нокти датотека е погодна за поднесување на ноктите, ноктите и лажни нокти, погоден за домови, козметички салони и ноктите салони.Функција : 1. Силна Практичност : Нокти датотека, помага да се отстрани скршени, груби рабови и фрагменти, ги направите вашите нокти изгледаат убаво, многу практични.2. Двојно Двострано Дизајн : Преносни нокти датотека усвојува двојно двострано дизајн со удобна рачка, која им помага на полски и сјај за нокти.3. Мали Преносни : Мали помине подносителот е мал и лесен, лесен за носење, многу погодна за отворен патување и семејниот живот употреба.4. Одличен Материјал : Двоен страна нокти датотека е направен од нерѓосувачки челик, трајни, ' рѓа доказ, отпорни на абење, и може да се користи за долго време.5. Широка Примена : Метал нокти датотека е погодна за поднесување на ноктите, ноктите и лажни нокти, погоден за домови, козметички салони и ноктите салони.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите File Product Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Product Боја : Сребро Пакет Листа : 1 x Нокти Датотека.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Nail File
Product Material:
Stainless Steel
Product Color:
Silver
Package List:
1 x Nail File :

Купувачи како што сакаат

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дигитална Вага Кујна Дигитални Скала 30kgr./0.1 g Висока Прецизност Дигитални Точни Аналитички Електронски Рамнотежа

Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.По

DEN 6276.48
Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Whitmor Rattique Мала Полица Tote Сива

На цврста конструкција со издржлива метална рамка и полиетилен пластична здрав.Вграденво не ' рѓосувач

DEN 373.68
Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Слика Бадемово Црешни Молив Случај, Стои Телескопски Пен Носителот Торбичка за Козметика Шминка за Статистика

Премиум материјал : Направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина материјал, удобно да го допре и лесно

DEN 446.16
Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Заклучување на Миење,Болт 4,316, СКОПЈЕ,PK50

Пакет Количина : 50, Материјал : 316 од не 'рѓосувачки челик, од Типот : Надворешни Заб, Тип А Заклучување за М

DEN 216.00