• Неодамнешно
EuisdanAA 4pcs 3.6 mm 2MP F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Камера(4pcs 3.6 mm 2MP F2.0 FPV Lente cámara de видео надзор гран аголна став cámara CCD

EuisdanAA 4pcs 3.6 mm 2MP F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Камера(4pcs 3.6 mm 2MP F2.0 FPV Lente

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Ова е 3.6 mm фокусна должина на леќата на камерата.Тоа е F2.0 голем отвор.Оваа камера за видео надзор е погодна за сите IP камери со М12*0.5 mm планината.Тоа им овозможува на повеќе од сцената да бидат вклучени во фотографијата и да се врши и во текот на денот.(Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.(Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.Euisdan AA 4pcs 3.6 mm 2 MP F2.0 FPV CCTV Леќа на Камерата Широк Агол за CCD Camera CCTV Камера Lens Description High дефиниција слика, добра боја реставрација, и помалку нарушување.Оваа камера за видео надзор е погодна за сите IP камери со М12*0.5 mm планината.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.Опис на Spanish4pcs 3.6 mm 2 MP F2.0 FPV Lente cámara de видео надзор гран аголна став cámara CCDSe trata de una lente де cámara de 3,6 mm де longitud фокусна.Tiene una гран apertura F2.0.Esta cámara видео надзор es adecuada став todas las cámaras IP един montura М12 * 0,5 мм.Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00