• Неодамнешно
2021 Божиќ Адвент Календар, Ткаенина Божиќ Доаѓањето Календари за да се Пополни,Доаѓањето Виси Календар Божиќ 2021 Одбројување Крпа со 24 Џебови за Божиќ Декорации

2021 Божиќ Адвент Календар, Ткаенина Божиќ Доаѓањето Календари за да се Пополни,Доаѓањето Виси Календар Божиќ

Buyers rating:
DEN 1584.00

Количина на стоки

2020 Адвент Календар повлече бонбони трска надвор од од џеб и ставете ја во следната џеб.Означете го секој ден на Доаѓањето со оваа симпатична Божиќ декорација.Одлично за Божиќ украси , висат адвент календар на ѕид или од врата на врата.Божиќ Одбројување Календар е убава празник украси за елка, ѕидови, или врати.Божиќ адвент календар со 24 џебови, нејзините до вас да се стави бонбони, играчки. 2021 Божиќ Адвент Календар, Ткаенина Божиќ Доаѓањето Календари за да се Пополни,Доаѓањето Виси Календар Божиќ 2021 Одбројување Крпа со 24 Џебови за Божиќ Украси Description Fun да Одбројување до Божиќ.Календар со 24 во хронолошки редослед џебови ,се движат бонбони трска меѓу 24 џебови,забавен начин да одбројување до Божиќ.Некои луѓе исто така да изберете да го вклучите бонбони или лекување во секој џеб за уживање.Features Advent виси calendar-Боја : Како што е Прикажано.-Материјал : Крпа и дрвена стап.-Големина : 43.3x20.5inch.-Адвент Календар со 24 џебови пораби во нејзината предна страна, само се движат бонбони трска секој ден-Крпа Адвент Календар има меки ткаенини и заоблени стап ќе не боли вашите деца Пакет Including1 * Доаѓањето Виси Календар.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00