• Неодамнешно
Ноктите Четки, Лесни Трајни Помине Уметност Лагер Четка за Лесно Да се Носат Најлон 3 Еез за Примена на Сјајот во Прав за Цртање Линии за Фини Детали

Ноктите Четки, Лесни Трајни Помине Уметност Лагер Четка за Лесно Да се Носат Најлон 3 Еез за Примена на Сјајот

Buyers rating:
DEN 186.96

Количина на стоки

Тоа е погоден за тебе sequins ноктите, продолжување на ноктите, и лак и сл.Чиста четка по употребата, чешел влакната во природен облик, со чешел, да се избегне влечење и сечењето на влакната, и нека се исуши природно.Изработени од мек, најлон влакната кои не е лесно да се деформира и е цврсти и издржливи.Шарени четка рачки, тие се лесни, лесно да се носат и удобно да се одржи, патување пријателски. 3 Еез од помине уметност четки погоден за примена на сјајот во прав, цртање линии, фини детали, нежни цвеќиња, ребра и сл.Функција : 1. 3 Еез од помине уметност четки погоден за примена на сјајот во прав, цртање линии, фини детали, нежни цвеќиња, ребра и сл.2. Изработени од мек, најлон влакната кои не е лесно да ги кородираат или деформира и е цврсти и издржливи.3. Тоа е погоден за тебе sequins ноктите, продолжување на ноктите, и лак и сл.4. Шарени четка рачки, тие се лесни, лесно да се носат и удобно да се одржи, патување пријателски.5. Чиста четка по употребата, чешел влакната во природен облик, со чешел, да се избегне влечење и сечењето на влакната, и нека се исуши природно.Спецификација : Предмет Тип : Помине Уметност Brush Bristles Материјал : Nylon Quantity : 3 PCSLiner Големина на Четката : Прибл. 123 x 10мм / 4.84 x 0.39 Меша Големина на Четката : Прибл. 123 x 5 х 8мм / 4.84 x 0.20 x 0.31 in Flat Големина на Четката : Прибл. 123 x 5 х 8мм / 4.84 x 0.20 x 0.31 in Application : За помине уметност дома, ноктите салон, и др.Пакет Листата : 3 x Помине Четка.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Nail Art Brush
Bristles Material:
 Nylon
Quantity:
3PCS
Liner Brush Size:
Approx. 123 x 10mm / 4.84 x 0.39
Blending Brush Size:
Approx. 123 x 5 x 8mm / 4.84 x 0.20 x 0.31in
Flat Brush Size:
Approx. 123 x 5 x 8mm / 4.84 x 0.20 x 0.31in
Application:
 For nail art at home, nail salon, and etc.
Package List:
3 x Nail Brush :

Купувачи како што сакаат