• Неодамнешно
Пакување од 2 парчиња Замена Керамички Ножеви Тример Сечилото Компатибилен со 8081 WAHL Detailer Т-ШИРОК

Пакување од 2 парчиња Замена Керамички Ножеви Тример Сечилото Компатибилен со 8081 WAHL Detailer Т-ШИРОК

Buyers rating:
DEN 263.76

Количина на стоки

დ Направени од Керамички.Ниска преносот на топлината и триењето индекс на Керамички држи ножеви работи 75 проценти постудена од челик, Ножеви се време-тестиран и масло пред да замине фабрика (Гребнатини и лубрикант на сечилото е нормален). დ За 8081 Wahl Detailer Т-Широк, Керамички машина за Wahl Detailer Т-Wide - Whal керамички нож. დ Одлична за Професионални Стилисти и Barbers, за сечење на косата-Згаснува, Tapers, Рамни Врвови Перформанси. დ слики се точни, бидејќи од вистински шут, ве молиме проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е она што ви треба. დ Пакет, вклучувајќи : 2 X Замена Керамички Ножеви.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Ова заменува мала подвижна машина сечилото.Исто така, може да се користи да се надополни челични ножеви да керамички ножеви.Едноставно заменете челичната машина на челик сечилото со керамички машина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат