• Неодамнешно
ДЕ · MARKT 1 Ролни Washi Лента за Бронзирање Washi Лента Должина од 10m Washi Маскирање Декоративни Ленти за DIY Занаети Оркестарот Planners

ДЕ · MARKT 1 Ролни Washi Лента за Бронзирање Washi Лента Должина од 10m Washi Маскирање Декоративни Ленти за

Buyers rating:
DEN 1380.00

Количина на стоки

Материјал : декоративна лента е направен од висок квалитет на Хартија, Декоративни маскирање лента може да се користи за scrapbooking и канцелариски материјал.Димензии : Ширина 1.5 cm* Должина од 10m,Лесно да се солза во право големина!.Површината е мека, на хартија лесно можат да бидат фиксни, бојата е долга-трајни, тоа може да биде лесно да се раскинат или да се намали, има идеални лепливоста, е безбеден за употреба, не ја напушти непотребни остатоци, и е лесен за употреба!.Мулти-цел декоративна лента : Washi лента може да се користи за да ги красат вашата поезија, прирачници, дневници, scrapbooks, карти, подарок пакување и разни други занаетчиски предмети.Одличен подарок : совршен одмор подарок за семејството, пријатели и колеги. ✿Пакет се вклучуваат : 1 Ролни Washi Лента✿Спецификација : Материјал : Paper Size : Ширина 1.5 cm* Должина од 10m✿Функција : Има исклучителна модели на секој декоративни појас, кој е најдобриот избор за пакување на подарок кутии.Тоа може да биде лесно да се намали без никакви алатки и е лесен за користење.Тоа е безбедно за употреба и нема да ја напушти непотребни остатоци на предмети.Широк спектар на употреба : може да се користи за декорација на вашиот дневник, прирачник, подарок хартија за завиткување, канцелариски материјал, итн.Тоа е, исто така, е исклучителна дарба за семејството и пријателите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат