• Неодамнешно
EuisdanAA 2.8 mm-12mm 2MP Ф1.4 Авто CCTV Леќа Широк Агол за CCD Камера(Lente видео надзор automática гран аголна де 2.8 mm-12 mm 2MP Ф1.4 пара cámara CCD

EuisdanAA 2.8 mm-12mm 2MP Ф1.4 Авто CCTV Леќа Широк Агол за CCD Камера(Lente видео надзор automática гран аголна

Buyers rating:
DEN 558.96

Количина на стоки

Ова е 2.8-12mm фокусна должина на леќата на камерата.Таа има Ф1.4 голем отвор.Слики на раб и центар е во согласност.Тоа им овозможува на повеќе од сцената да бидат вклучени во фотографијата и да се врши и во текот на денот.(Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстрани, без да влијаат на инсталацијата и употребата на други додатоци.(Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.Euisdan AA 2.8 mm-12mm 2 MP Ф1.4 Авто CCTV Леќа Широк Агол за CCD Camera Description : Ова е 2.8-12mm фокусна должина?леќи на камерата.Слики на раб и центар е во согласност.Одлична слој процес, тоа има Ф1.4 голем отвор.Спецификации : Име На Производ : ?Камерата Lens Color : ??Црно?Материјал : ??Стакло и Metal Focal Должина : ? 2.8-12mm?Формат : ?1/2.7?Бленда : ?Ф1.4 Dimension : 41.5 x 33mm / 1.63-инчен x 1.3-инчен (L*D)?Нето Тежина : ??81g Package Содржина : ??1pcs x Камера Lens Description во Spanish Lente видео надзор automática гран аголна де 2.8 mm-12 mm 2 MP Ф1.4 пара cámara CCDEsta es una lente де cámara de distancia фокусна де 2.8-12 мм.Tiene una гран apertura Ф1.4.Лас imágenes де ла franja y el centro син consistentes.Permite incluir una градоначалникот parte de la escena en la fotografía y funciona bien durante el día.Es fácil де instalar y quitar гревот afectar ла instalación y el uso де otros accesorios.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00