• Неодамнешно
NAZSVG Бебе Мечка Ски Печати Цртан филм Симпатична Костим Мода се Долги Ракави Топла Облека Мека Памучна за Години Момчиња и Девојчиња

NAZSVG Бебе Мечка Ски Печати Цртан филм Симпатична Костим Мода се Долги Ракави Топла Облека Мека Памучна за

Buyers rating:
DEN 1305.60

Количина на стоки

100% Памук.Направен во САД и се Увезени.Еластична затворање. ✅Се подобрува секој ден : Ние ги слушаат мислењата на нашите клиенти и да ја прочистите секој детал да се обезбеди квалитетот на стоката. ✅Дизајн : Оваа мода симпатична bodysuits дизајн ќе го направи вашето дете повеќе енергични и повеќе стануваат најатрактивни на Божиќ.Тоа е многу погодна за секојдневно носење, внатрешна и надворешна, итн.Држи вашето бебе удобно како тие одмор или romp.Совршен подарок за Божиќ, ноќта на Вештерките, Благодарноста и Одмор. ✅Мода колокација:Едноставен и мода основниот стил,слатки и смешни ракав дизајн,направи вашето бебе повеќе извонредна;може да одговара со вашиот малку еден омилен бебе капи, бебе чорапи, бебе bibs, за симпатична, координирана облека. ✅Забелешка : Ако вашето дете расте побрзо или повисоки/посилни од нормално, ве молиме цел 1 size според вашите вистински потреби. ✅Боја, големина : Погоден за момчиња и девојчиња ве молиме погледнете го "Опис на Производот" за големината детали.Постојат многу бои за да изберете од.Рака за перење или хемиско чистење не е препорачливо. ✅ Симпатична бебе essentials : бебе bodysuits.Еден од бебе essentials за новороденче;Мека, нежна и удобно на бебешка кожа.Пролет и Есен Бебето Долг Ракав Печати Маскирани Џемпер + Панталони Set Product Опис : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : Cotton Pattern Тип : Patchwork Sleeve должина : Долги Sleeve Main Боја : Како На Сликата Show Style : Fashion Stylish и моден дизајн се направи вашето бебе повеќе attractive Great за обичните, Секојдневни, партија или photoshoot, исто така, една одлична идеја за бебе покаже gifts It е направен од високо квалитетни материјали,Мека рака чувство, без било штета на вашето бебе е skin Please им овозможи на мало 1-3cm разликата се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот прилагодување,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2.54 cm If вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 PC Блузи+1 PC Панталони.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат