• Неодамнешно
Pacon Tru-Ray Изградба на Хартија, Кралска Сина, 9 x 12, за 50 Листови По Пак, 5 Пакети

Pacon Tru-Ray Изградба на Хартија, Кралска Сина, 9 x 12, за 50 Листови По Пак, 5 Пакети

Buyers rating:
DEN 840.00

Количина на стоки

Во тешка категорија 100 проценти ддв-обоена сулфит хартија е совршен за секоја уметност и занаети проект.Тешка доволно да се преземат напад, виткање и виткање без пукање и нагон за чешање на окото.Супериорен исчезнат-отпор за посветла, повеќе-трајни проекти.Киселина слободни и рециклираат. 50 листови за пакување, кои се продаваат по 5 пакети, 250 листови вкупно.Во тешка категорија 100 проценти ддв-обоена сулфит со подолги и посилни влакна.Tru-Ray изградба на хартија е тешко доволно да се преземат напад, виткање и виткање без пукање и нагон за чешање на окото.Неговите супериорни исчезнат-отпор држи проекти посветла и новак подолго.Киселина слободни за помалку исчезнат. 50 проценти рециклирани влакна содржина и рециклираат.Секој Пакет вклучува 50 листови.Секој лист мерки 9" x 12".се продаваат како 5 пакети за вкупно 250 листови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SmartNappy Влошки за Еднократна употреба за Неверојатен Бебе Хибрид Пелена Маска, Екстра Абсорбента, Без Пластични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SmartNappy Влошки за Еднократна употреба за Неверојатен Бебе Хибрид Пелена Маска, Екстра Абсорбента, Без Пластични

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 494.16
Воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач Двојно Предаватели Индустриски Канал Лифт Радио F21-E1
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Воочи големината и Кран Безжичниот Далечински Управувач Двојно Предаватели Индустриски Канал Лифт Радио F21-E1

【Забелешка : 】далечинскиот управувач треба да се користи со контактор.Тоа не може да биде директно пов�

DEN 2376.00