• Неодамнешно
Женска Crewneck Суичери Долг Ракав Туника Блузи Секојдневен Лабава Pullover Маици со Криви Полите

Женска Crewneck Суичери Долг Ракав Туника Блузи Секојдневен Лабава Pullover Маици со Криви Полите

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

За да се измијат, ве молиме натопете го во ладна солена вода за неколку часа, а потоа измијте го со чиста вода.Ткаенини : Мека, дише и влага-wicking ткаенини ти ги сува и удобно.Повик за основните симпатична врвот го прави лесно да се спарите со секси високи потпетици, чизми, патики и сандали.Криви двојна линија полите крши традицијата и го прави вашиот туника суичери уникатен.Обезбеди повеќе ласкави носи искуство во есен и зима.Полиестер+Spandex.Нејзините не исчезнува.Исто така, може да се носат под палта во текот на зимата.Големина : X-Large | Боја : А1-каки Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Совршен Избор : око-фаќање на жените мода pullover суичери се добар избор за да се спарите со видови на грб во пролет, есен, зима.Да не се види преку.Мека Ткаенина : Оваа женска падне облека се направени од 90%ployester + 10%spandex ткаенина,тоа е мека, лабава, удобно дебел материјал.Q4 : Како да се мие?Дали оваа есен секојдневен блузи исчезнат надвор?.A4 : Препорачуваме рака мие ang висат да се исуши тоа.Карактеристики : Женска суичери дизајниран со двојна линија и криви полите.Супер меки и удобни, погодни за повеќето тело форми, и тоа совршено за работа, дома, датум, страни, шопинг, одмор, одмор, патување, тренингот и секојдневниот живот, било прилики.А2 : Нејзината вистинска на големина.Тоа е одлична за вашата девојка, жена, мајка и сестри како Божиќ Подароци.Перење Инструкции за основните солидна pullover суичери : Рачно или во машина за миење се препорачува и се откажам да се исуши во сенка, ве молиме да не се мијат со топла вода.Овој стилски долг ракав tshirts е погоден за секоја слика и ќе биде вашиот идеален избор.Висат Линија или Сува.Одговара : Ова долги ракави кошули за жените е лесно да се одговараат со фармерки, leggings, секојдневен панталоните, чизми.Машина За Миење/Рака Мие.Страна сплит, crewneck/околу врат, долги ракави, ребрести ракав, цврст боја, обична туника, crewneck суичери, туника блузи да се носат со leggings за жените зима блузи.Облека Грижа за Повик за Суичери : Машина или Рака Мие со Ладна Вода.Q2 : Дали овој долг ракав блузи точно да големината?.П1 : Што е ткаенина?Тоа е тенок или дебел?.Повик и лабава класичен стил е прекрасен подарок за вашата мајка, сопруга, девојка, ќерка, старец или колега на Празник, Денот на Благодарноста, Божиќ Ден.Повик за основните симпатична врвот го прави лесно да се спарите со секси високи потпетици, чизми, патики и сандали.Поради разликата на компјутерски монитор, таму ќе биде малку отстапување помеѓу бојата на нашите слика и вистински објект, се надевам дека ќе може да го разбере!Ве молиме прочитајте големина детали на сликата кога ќе го купите овој дами swearshirts pullover.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат