• Неодамнешно
Нови Lon0167 Една Фаза Цврста Состојба Реле РБС AC-AC 50A 24-240VAC / 70-280VAC(Einphasiges Halbleiterrelais РБС AC-AC 50A 24-240 vAC / 70-280 vAC

Нови Lon0167 Една Фаза Цврста Состојба Реле РБС AC-AC 50A 24-240VAC / 70-280VAC(Einphasiges Halbleiterrelais

Buyers rating:
DEN 545.52

Количина на стоки

Име на производ : Цврста Состојба Реле;Модел : РБС-50 AA.Главен Материјал : Метал, Пластика;Текст : 70-280 V AC.Излез : 24-240 V AC;Номинална Струја : 50 A.Вкупната Големина (Прибл.) : 5.7 х 4.4 x 3.2 cm / 2.2" x 1.7" x 1.3" (L*W*H );Боја : Како на Сликата што е Прикажано(Gesamtgröße (ungefähr) : 5,7 x 4,4 x 3,2 cm / 2,2 'x 1,7' x 1,3 '(L * Б * H); Farbe : Wie gezeigtes Bild.Тежина : 90g;Пакет Содржина : 1 x Цврста Состојба Реле(Gewicht : 90 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais.Еден Фаза Цврста Состојба Реле РБС AC-AC 50 A 24-240 VAC / 70-280 VACDescription : РБС-50 AA Цврста Состојба Реле, 70-280 V AC влез, 24-240 V AC излез, погоден за 55 A номинална струја коло, дизајниран со 4 завртки терминали, лесен за инсталација и употреба.совршен за температура контролер, грејач, мала рерна и други електрични системи.Опис на German Einphasiges Halbleiterrelais РБС AC-AC 50 A 24-240 v AC / 70-280 v ACProduktname : Halbleiterrelais; Modell : РБС-50 AAHauptmaterial : Metall, Kunststoff; Eingang : 70-280 ν ACAusgang : 24-240 ν AC; Nennstrom : 50 AGesamtgröße (ungefähr) : 5,7 x 4,4 x 3,2 cm / 2,2 'x 1,7' x 1,3 '(L * Б * H); Farbe : Wie gezeigtes Bild Gewicht : 90 g; Packungsinhalt : 1 x Halbleiterrelais.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00