• Неодамнешно
Evonecy Вертикална Стојат, Пренослив Држач Точни Интерфејс ABS за Домаќин Заградата за Тенок

Evonecy Вертикална Стојат, Пренослив Држач Точни Интерфејс ABS за Домаќин Заградата за Тенок

Buyers rating:
DEN 664.80

Количина на стоки

Конзола стојат има фина изработка обезбедува добри перформанси, може да се користи за долго време.Лесно се Инсталира : Точни сечење и интерфејс за да се обезбеди совршена применливост, погоден за инсталација локација, лесно да се инсталира.АБС Материјал : Направен од високо квалитетни материјали, ефикасно да се избегне корозија и се носат, издржливи во употреба.Употреба : Застане носител е професионално дизајнирана за ТЕНОК или ПРО игра конзола.Одлични Перформанси : Професионални чипсет обезбедува одлични перформанси во системот. 1. Професионално дизајнирана за ТЕНОК/PRO игра конзола. 2. Прецизно сечење и интерфејс за да се обезбеди совршена применливост, погоден за инсталација локација, лесно да се инсталира. 3. Професионални чипсет обезбедува одлични перформанси во системот. 4. Направени од високо-квалитетни материјали, ефикасно да се избегне корозија и се носат, издржливи во употреба. 5. Парична казна изработка обезбедува добри перформанси.

Карактеристики на стоката

Material:
ABS
Model:
for SLIM/PRO
The scope of application:
host bracket
Size:
about 30*12*0.7cm/11.81*11.81*0.28inch
Package List:
1 * Bracket :
1 * Screw :
2 * Fixed Base :

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и

DEN 1200.00