• Неодамнешно
VICASKY 12 Ролни Креативни Маскирање Лента Деликатна Washi Хартиена Трака DIY Scrapbooking Налепница

VICASKY 12 Ролни Креативни Маскирање Лента Деликатна Washi Хартиена Трака DIY Scrapbooking Налепница

Buyers rating:
DEN 462.96

Количина на стоки

Направени од премиум материјалот, многу таписерии и трајни производи за употреба.Креативни хартиена трака дизајн го прави погоден за рака книга декорација, дневник декорација, подароци, дома декорација, итн.Деликатна хартија дизајн, избор за украсување рака сметка или дневник.Уникатен дизајн со светла боја, во совршен на покана оркестарот, занает оркестарот, DIY занает одлуки, итн.Одличен избор за луѓе кои не се фенси на уметност и занаети, само го користите вашиот имагинација за да го направите вашиот сопствен занаети.Опис Тие се едноставни и убави DIY хартија ленти.Направи на безбеден, нежни, трајни и практични материјали, тие можат да ви послужи за долго време.Со разумен дизајн и исклучителна изработка, може да се широко се користат за рака декорација, бележник оркестарот итн.Карактеристики Боја : Како што е Прикажано Материјал : Washi хартија и лепак Големина : 500. 00 X3. 00 X0. 01cm/196. 50 X1. 18 X0. 00in Направени од премиум материјалот, многу таписерии и трајни производи за употреба.Уникатен дизајн со светла боја, во совршен на покана оркестарот, занает оркестарот, DIY занает одлуки, итн.Деликатна хартија дизајн, избор за украсување рака сметка или дневник.Одличен избор за луѓе кои не се фенси на уметност и занаети, само го користите вашиот имагинација за да го направите вашиот сопствен занаети.Креативни хартиена трака дизајн го прави погоден за рака книга декорација, дневник декорација, подароци, дома декорација, итн.Пакет Including2 x сет од 6 ролни хартија ленти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Облека Прикаже Полици, Виси Закачалки, Метал самостојна Закачалки, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки,

Широко се користи : погоден за коридори, влезовите, спални соби, бањи, соби, балкони, облека продавници, и�

DEN 1200.00